جولای 13, 2020
تحقیق  بررسي روابط اجتماعي در ایران  52 ص

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص را دانلود انتخاب میکنید ممنونیم دانلود تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص در دسته بندی فایل های دانلود تحقیق قرار داشته و شامل تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص ,بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص,دانلود تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص ,بررسي,روابط,اجتماعي,در,ایران,52,ص,تحقیق,بررسي,روابط,اجتماعي,ایران می باشد. مشخصات کلی تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص :

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص ,بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص,دانلود تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص ,بررسي,روابط,اجتماعي,در,ایران,52,ص,تحقیق,بررسي,روابط,اجتماعي,ایران

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

تحقیق-بررسي-روابط-اجتماعي-در-ایران-52-صلینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 39 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

‏بررسي روابط اجتماعي‏ در ایران
‏اكثر محصولات صنعتي توليد شده يا در حال توليد و يا در دست بررسي و طراحي‏،‏ بخاطر و براي انسان و در رابط‏ه‏ تنگاتنگ با انسان عصر حاضر و آينده است. بررسي روابط اجتماعي انسان در رابط‏ه‏ با آن توليد و يا طرح از مراحل مهم تحقيقات در يك پروژه است.
‏آگاهي كافي در اين مرحله به طراح كمك مي‌كند تا به اطلاعات مناسب و با شناخت و بينش دست به طراحي آن محصول بزند. يك طراح صنعتي پيش از هر گونه فعاليت طراحي ابتدا بايد انسان و روابط انساني كه در رابط‏ه‏ با آن طرح مي‌باشد را شناسايي كند.
‏اين رابطه ثابت كرده كه طرح‌ها و محصولاتي كه بدون توجه به تحقيقات اجتماعي توليد شده‌اند عموماً شكست خورده و آن طرح با ناكامي مواجه گرديده است و با نشناختن استفاده‌گر، او را دچار آزردگي رواني و جسمي نموده است. از آنجائيكه از اهداف طراحان صنعتي در نظرگيري خواستها، آمال و آرزوهاي استفاده‌گر و همچنين صاحبان و سرمايه‌گذاران صنعت مي‌باشد، اين عدم شناخت باعث بروز شكست در توليد و استفاده محصولات مي‌گردد.
‏تاريخ ميز در ايران
‏در كشور ما صنعت مبلمان از ديرباز با ميزهاي كوتاه تحرير بسيار نفيس متداول و مرسوم بوده است و در دوره صفويه بخصوص مبلمان خاتم‌كاري و منبت‌كاري شده به حد اعلاي ترقي خود مي‌رسد و اين صنعت تاكنون در بعضي از مبلمانهاي گران‌قيمت به كار مي‌رود و شاه‌كارهايي را به‌وجود مي‌آورد. نمونه آن ميز منبت و خاتم‌كاري نفيس استاد كريمي است كه در نمايشگاه بين‌المللي بروكسل به معرض نمايش گذاشته شد. ولي بايد در نظر داشت كه در كشور ما تا چندي پيش صنايع مبلمان مخصوص اماكن مقدسه (ميز و جاكتابي و منبر) و قصرهاي سلاطين (تخت سلطنت و مبلمان داخلي قصرها) بود. اگر بخواهيم توسعه تاريخي ميز را مورد بررسي قرار دهيم بايد صنايع مبلمان‌سازي را بررسي كنيم و سپس به خود ميز پرداخته شود.
‏قبل از ظهور فرهنگ غربي در اقصي‌نقاط ايران نشستن روي قاليهاي زيبا و نفيس مرسوم بوده است و مبل‌سازي چندان رونق نداشت. حتي تا اواخر دوره قاجار فقط در منازل معدودي از افراد سرشناس مبلمان مخصوص پارچ‏ه‏‌‏هاي منگوله‌دار به سبك دربار فرانسه وجود داشت كه اغلب از خارج وارد مي‌شد ولي پس از اين دوره و با ساختن خانه‌هاي جديد و نفوذ اين فرهنگ صنعت مبل‌سازي روبه ترقي نهاد.
‏در اينجا بود كه استاد كارهاي ايراني با تلفيق روشهاي ايراني و اروپايي مبلهاي گران‌قيمتي ساختند. اين مبلها در ابتدا از چوب گردو بود و بعدها از چوبهاي ديگر مانند نارون و چوبهاي روشن مثل افرا، راش، ملج هم مورد استفاده قرار گرفت.
‏زماني مبل‌سازي در كارگاههاي كوچك انجام مي‌شد ولي پس از مدتي با عرضه تخته فيبر در اغلب موارد و به خصوص در ساختن قفسه لباس و ميز اين فراورده جديد جايگزين تخته‌هاي چوب شده، درها و نماي اينگونه محصولات از فيبر ساخته، كارخانه‌هاي بزرگتري ايجاد شد.
‏مبلسازان با استعمال ورني مخصوص كه به آن «شاندالوس» مي‌گويند مبلهاي روشن و درخشاني ساختند كه مورد پسند بازار قرار گرفت و به خصوص ميز تحرير و ميزهاي نهارخوري و قفسه لباس توسط افراهاي بانقو‏ش‏ پرمگس بسيار مورد توجه واقع شد. بعداً ‏«‏فورميكا‏»‏ وارد بازار ايران شد. كه نقوش آن گاهي تقليدي از چوبهاي مخصوص مبل مانند گردو و افراي ماهاگوني و گاهي داراي نقوش مرمري بوده و اين ماده براي روكش كاري اغلب صنايع مبلمان مورد استفاده قرار مي‌گرفت.

‏نتيجه گيري
‏در سالهاي اخير با عرضه تخته‌هاي فشرده نئوپان و مزاياي فراواني كه اين فراورده‌ نو دارد در اغلب توكاريهاي مصنوعي چوب و به خصوص صفحه ميزهاي تحرير و نهارخوري و بدنه قفسه‌ها و غيره از اين ماده استفاده مي‌كنند. با بررسي تاريخچه ميزها به اين نتيجه مي‌رسيم كه مهمترين و اساسي‌ترين جنبه‌هايي كه جلب‌نظر مي‌كند جنبه‌هاي تزئيني و كنده‌كاري‌هايي است كه روي ميز انجام مي‌گرفته است. با گذشت زمان هرچه به طرف تفكر صنعتي پيش مي‌رويم از كنده‌كاري‌هاي سنتي كاسته مي‌شود و جنبه عملكردي ميز افزايش مي‌يابد.
‏ميزها به طرف تخصصي شدن پيش مي‌روند و كم‌كم ميزي خاص مي‌شوند. مثلاً ميز كامپيوتر، ميز چرخ خياطي، ميز تدوين و …‏ كه در آنها مكانيزمهايي تعبيه شده و قسمتهايي از ميز متحرك شده است. اين مسائل نشان‌دهنده رشد فكري و ظهور طراحان صنعتي در عرصه كار مي‌باشد. مهمترين ارتباطي كه در آناليز تاريخي مي‌توان درنظر گرفت استفاده از روشهاي فرمي و تفكري است كه طي ساليان دراز رشد كرده و به ما رسيده و ما از ميان فرمها و تفكرات پيشين مناسب‌ترين آنها را كه منطبق با نيازهايمان است انتخاب نموده و با تجزيه و تحليل‌هايي كه روي آنها انجام مي‌دهيم، در صورت لزوم از آن تفكرات استفاده مي‌كنيم.
‏آناليز استاندارد
‏جهت اطمينان از توليد در توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان و استفاده بهينه از توليد به رعايت قوانين و موازين احتياج داريم كه بايد از طرف مراجع صالح و مطلعي ارائه شده و به صورت قانون مدون درآمده باشد. در هر كشور صنعتي مؤسسه و يا وزارت‌خانه‌اي مسئول وضع و تدوين اين قوانين و مقررات و موازين است كه اينكار را با استفاده از تخصص و تجارب دانشمندان و مهندسين رشته‌هاي مختلف علمي انجام مي‌دهند و اجراي دقيق آنرا در واحدهاي توليدي و صنعتي برعهده دارند. در كشور ما مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي اين امور را انجام و نظارت لازم را صورت مي‌دهد. اين مؤسسه از اعضاي سازمان بين‌المللي استاندارد مي‌باشند و در اجراي وظائف خود از آخرين پيشرفتهاي علمي و فني و صنعتي جهان استفاده مي‌كند و شرايط و نيازمنديهاي خاص كشور را مورد توجه قرار مي‌دهد. اجراي استاندارد ملي ايران به نفع تمام مردم و اقتصاد كشور است و باعث افزايش صادرات و فروش داخلي و تأمين ايمني و بهداشت استفاده‌كنندگان و صرفه‌جويي در وقت و هزينه‌ها و در نتيجه موجب افزايش درآمد ملي و رفاه عمومي و كاهش قيمتهاي توليد صنعتي مي‌گردد.
‏گردآوري قوانين مربوط به محصول مورد تحقيق
‏در زمينه انتخاب ابعاد و اندازه‌ها با توجه به استانداردهاي موجود در مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي درباره ميز تحرير (با توجه به شباهت آن با ميز كامپيوتر) مي‌توان به مطالب زير اشاره داشت:
‏اندازه‌هاي رويه و ارتفاع ميزهاي تحرير و ماشين‌نويسي بر حسب نوع كاربرد آنها و همچنين حداقل فواصل موردنياز، به منظور پيشگيري از خستگي مداوم و امكان حركت طبيعي زانوها و پاها در جدول شماره يك تعيين شده است. ولي با توجه به آناليزهاي مختلف و اهميت فضا در محل استفاده و همچنين نياز مصرف‌كننده و تعريف نشدن ميز كامپيوتر به طور خاص در اين استاندارد از درازا B‏ به طور خاص فقط ميز 7 در اين مكانها قابل استفاده است كه آنرا هم با پهناي حداكثر ميز يعني 90 تركيب مي‌كنيم.

 

دانلود فایل

در صورت وجود مشکلی در خرید و دانلود این فایل به صورت 24 ساعته با من در ارتباط باشید @wwwlonoirآی دی تلگرام 09214087336شماره تماس پشتیبانی این فایل :

از اینکه تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص را از سایت مونومارکت انتخاب و دانلود کردید سپاسگذاریم  هدف ما رضایت شما کاربر محترم با تهیه فایل هایی با بهترین کیفیت میباشد. در صورتی که تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص فایل مورد نظر شما نبود از فایل های زیر که مشابه جستجوی شما بودند نیز میتوانید استفاده کنید. فایل های زیر نیز در دسته بندی دانلود تحقیق سایت قرار دارد که مشابه ” تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص  “همچنین میتوانید از باکس جستجوی سایت برای پیدا کردن فایل مورد نظر خود بهره ببرید

منبع اصلی این فایل سایت مونومارکت می باشد.

http://sidaa.ir/content/productpic/4533MTA3NDI_.jpg

شما هم اگر هرگونه فایل با کیفیت به درد بخور اعم از پاورپوینت مقاله نمونه سوال خلاصه کتاب و تحقیق دارید و میتوانید در سایت همکار در فروش محتوا ی سیدا  که یک فروشگاه ساز فروش فایل رایگان می باشد عضو شوید و پس از ساخت فروشگاه اینترنتی خود از فروش فایل های خود کسب درآمد داشته باشید

دانلود تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

دانلود رایگان تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

فایل باکیفیت تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

خرید اینترنتی تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

فایل قابل ویرایش تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص با فرمت ورد

تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص

حتما خرید تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص شما را به رضایت خاطر و رفع نیازتون خواهد رساند برخلاف سایر سایت ها ما 24  ساعته با شماره تماس و آی دی تلگرامی که در بالا گذاشتیم در خدمتتان هستیم

همچنین توضیحات مختصری هم در مورد ” تحقیق بررسي روابط اجتماعي در ایران 52 ص ” در زیر آورده شده است

تحقیق  بررسي روابط اجتماعي در ایران  52 ص

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *